Online-tunnid

/Online-tunnid
Online-tunnid2020-06-27T14:12:36+00:00

TEISIPÄEVITI kell 18.30-20.00
Täpsem info ja registreerumine: raili@simran.ee

Kohtume regulaarselt Zoom keskkonnas, mis on lihtne ja ei eelda Sinu kasutajakontot. Telefonis on mugav kasutada äppi: iOS ja Android. Online-tundide puhul palun igasse tundi registreerumiseks saata e-mail raili@simran.ee ja vähemalt 20 min enne tunni algust saad iga kord uue lingi, mille kaudu siseneda. Kui on soovi, võime teha ka eraldi proovikõne. Küsi julgelt!
Kui pildi või heliga tekib tunni ajal tõrkeid, sisene sama lingi kaudu uuesti! Enne tundi olen vajadusel kättesaadav tel 5253753.

Võimalusel luba end ekraanilt näha ja juhendada. Selleks kontrolli palun, kas video-funktsioon ja kaamera on sisse lülitatud ja kleepsuta. Kui on probleeme kaameraga, loe ka SIIT. Mikrofonid lülita(n) tunni ajaks välja. Kui on joogateooria või –praktika kohta küsimusi, suhtleme enne või pärast tundi.

Online-joogatunniks leia vaikne õhutatud ruum. Ilusa ilmaga soovitan joogatada terrassil, aias või mujal looduses. Riietu mugavalt kihiliselt heledasse ja varusta end tavapäraste joogaasjadega (matt/lammas/vaibake, pleed, toestuspadi, joogivesi). Oled oodatud looma enda ümber hubasust – küünal, viiruk või eeterlik õli jne. Päikese käes joogatades ära unusta peakatet! Tunni alguses ja lõpus (häälestuste, lõdvestuse ja meditatsiooni ajal) võid kasutada ka kõrvaklappe. Samas pea meeles – asjad ei ole jooga puhul kunagi primaarsed!

Igas tunnis leia endale täna sobiv intensiivsus, võta nii palju puhkepause kui vajad ja arvesta alati enda füüsilise hetkeseisundiga! Olulisim on jääda neutraalselt kohale ja hoida fookust.
PS! Kui Sind ennast ei häiri, siis on lapsed-loomad taustal igati ok.

Ühekordne panus on 5-10€, olenevalt soovist ja võimalustest.
Tundi on võimalik järgmise teisipäevani järelvaadata (tunnis osalenutele tasuta). Küsi salvestuse linki!