Online-tunnid

/Online-tunnid
Online-tunnid2021-01-04T13:52:46+00:00

NELJAPÄEVITI kell 12.00-13.30 + järelvaatamine
Täpsem info ja registreerumine: raili@simran.ee

REGISTREERUMISEKS saada hommikul e-mail: raili@simran.ee!
15 min enne algust saad iga kord uue lingi, mille kaudu siseneda. Alustame täpselt, ole palun veidi varem kohal! Kui pildi või heliga tekib tunni ajal tõrkeid, sisene sama lingi kaudu uuesti. Enne tundi olen vajadusel kättesaadav tel 5253753.

Kohtume regulaarselt Zoom keskkonnas, mis on lihtne ja ei eelda Sinu kasutajakontot. Telefonis on mugav kasutada äppi: iOS ja Android.
Võimalusel luba end ekraanilt näha ja juhendada, mis on eriti oluline algaja joogataja puhul! Selleks kontrolli palun, kas video-funktsioon ja kaamera on sisse lülitatud ja kleepsuta. Mikrofonid lülita(n) tunni ajaks välja. Kui on joogateooria või –praktika kohta küsimusi, suhtleme enne või pärast tundi.

Online-joogatunniks leia vaikne õhutatud ruum. Riietu mugavalt kihiliselt heledasse ja varusta end tavapäraste joogaasjadega (matt/lammas/vaibake, pleed, toestuspadi, joogivesi). Oled oodatud looma enda ümber hubasust – küünal, viiruk või eeterlik õli jne.

NB! Igas tunnis leia endale täna sobiv intensiivsus, võta nii palju puhkepause kui vajad ja arvesta alati enda füüsilise hetkeseisundiga! Olulisim on jääda neutraalselt kohale, hingata teadlikult ja hoida fookust. Kui tunned valu, iiveldust või peapööritust, tule asendist välja ja jää suletud silmadega puhkama kuni järgmise harjutuseni.

Ühekordne panus on 5-10€, olenevalt soovist ja võimalustest. Täpsem info koos lingiga meilitsi. Tundi on võimalik salvestuse järgi nädala jooksul teha Sulle sobival ajal ja kohas. Küsi salvestuse linki!