Simran Preet Kaur

/Simran Preet Kaur
Simran Preet Kaur2021-01-16T12:24:05+00:00

Mäletan eredalt oma esimest kohtumist kundalini joogaga 2004. aastal – see oli armastus esimesest silmapilgust. Alates 2011. aastast asusin süvendatult uurima joogamaailma saladusi ja sellest ajast alates olen teadlikult ja mõnuga nii õpilane kui õpetaja. Kundalini jooga juures võlub mind selle sügavus, praktilisus ja mitmekülgsus. Need on iidsed tehnikad, mis regulaarsel kasutamisel lähevad leebelt aga otse asja tuuma juurde, aidates harutada nii füüsilisi, vaimseid kui emotsionaalseid pusasid.

Lisaks psühholoogiale olen õppinud mitmeid holistilisi käsitlusi inimese olemusest ja tervisest, nt reikit, EFTd, homöopaatiat, ajurveedat ja meditatiivset tervendamist. Alternatiivseid lähenemisi ühendab vägev võime näha ja mõjutada keha, meelt ja hinge kui peent terviklikku süsteemi, mis otsib alati võimalusi tasakaalustumiseks ja tervenemiseks. Meil kõigil on aeg muuta need vanad teadmised tarkuseks, et kogeda selles elus veel enam rõõmu, rahu ja selgust. Olen hea meelega selles sulle toeks!

Vaimne nimi Simran Preet Kaur tähendab armastatud meditatiivset jumala printsessi.

Joogatunde annan Nõmmel, Sauel ja Keilas.
Meditatiivse tervendamise seansse viin läbi Keila Teraapiakeskuses ja Saue Sakura Stuudios.
Olen Karam Kriya kooli rahvusvaheliste õpetajate käe all läbinud kundalini jooga õpetajakoolituse I taseme 2011-2012a. Aastatel 2018-2020 II taseme koolitused: “Autentsed suhted”, “Elutsüklid ja elustiil”, “Stress ja vitaalsus”.
Kuulun ka Eesti Kundalini Jooga Õpetajate Ühingusse IKYTA.

Kohtumisteni!
Sat Nam